درباره ی ما

داستان قهوه منداآقایان مهندس محسن کاظمی و مهرداد کاظمی صاحب امتیازان شرکت دانه قهوه پارسیان برند (قهوه مُندا monda coffee) فعالیت خود را از سال 1386 ذر شاخه کافی شاپ شروع کرده و در سال 1389 با رست کردن قهوه آشنا شدند و برند قهوه مندا را ثبت و فعالیت خود را در شاخه رست کردن قهوه آغاز نمودند. شرکت دانه قهوه پارسیان (قهوه مندا) فعالیت خود را از سال1390 آغاز کرده ودر زمینه فرآوری انواع دانه سبز قهوه به صورت تخصصی مشغول به فعالیت میباشد.

فرآوری دانه سبز در این شرکت زیر نظر سازمان غذا و دارو و همچنین سازمان صنعت.معدن و تجارت به صورت کاملا بهداشتی و اصولی تولید و بسته بندی میشود. انواع پودر و دانه قهوه فرآوری شده از محصولات این شرکت بوده و در بسته بندی های 200گرم فروشگاهی و 1 کیلوگرم کافی شاپی تهیه و توریع میشود. امیدواریم با خدماتی که خدمت شما مشتری عزیز ارئه مینماییم و همچنین حمایت شما بتوانیم این صنعت را در کشور گسترش دهیم.

کودکان کار2% از فروش قهوه مندا برای کمک کودکان کار سرمایه گذاری میشود

اصلی ترین فعالیت ما، سوادآموزی، مهارت آموزی، توانمندسازی، بالا بردن عزت نفس در کودکان است، چرا که موثرترین ابزار برای مبارزه با کار کودک است.امیدواریم بتوانیم این وظیفه را با یاری خداوند به بهترین شکل پیش ببریم.

واردات

42%

صادرات

72%

کارآفرینیمعرفی یک کالای جدید به کار گیری یک شیوه‌ی جدید برای تولید یک محصول قدیمی ایجاد یک بازار جدید برای یک محصول موجود کشف و به‌کار گیری یک منبع جدید برای تامین مواد اولیه ایجاد یک ساختار جدید برای یک صنعت موجود ایجاد اشتغال

هدفبرای رسیدن به یک هدف بسیار بزرگ، ابتدا باید رسیدن به اهداف کوچک را در دستور کار خود قرار دهید. تمام تلاش ما بر اين است تا چند سال آينده بتوانيم صنعت قهوه را در كشور عزيزمان ايران گسترش دهيم و وزنه سنگيني در اين زمينه باشيم.

تجربهبکل فرآیند رست کردن بستگی به توانایی برای کنترل آن دارد، تنظيم درجه حرارت ، کنترل مشعل، سرعت فن، فشار هوا و سرعت درام این بسیار مهم است.

 

جذب منابع انسانیدر صورت تمایل، رزومه ی کاری خود را برای ما ارسال کنید تا پس از انجام بررسی های لازم با شما تماس بگیریم.


 

 

اهداف کلی

  • تعاریف و مفاهیم نیرو یابی جذب و گزینش
  • شیوه گزینش کارکنان
  • گام های گزینش کارکنان
  • اصول و کاربرد آزمون های استخدامی
  • انواع مصاحبه های استخدامی و کاربرد آن
  • سیاست ها و استراتژی های نیرو یابی و گزینش
  • معیارهای گزینش
  • نقش مدیران منابع انسانی در گزینش
 

 
 
0